MENU

Aktualnie jesteś tutaj: Strona główna / Pensjonat / SPA

SPA


Strefa Relaksu w Pensjonacie Sekuła*** to raj dla zmysłów, gdzie można oderwać się od codzienności i zanurzyć w błogim relaksie. Nasza oferta obejmuje różnorodne atrakcje, które zapewniają oczyszczenie ciała i umysłu, przywracając harmonię i równowagę.


Grota Solna to miejsce, gdzie goście mogą doświadczyć korzystnego działania soli, która działa łagodząco na układ oddechowy i skórę, zapewniając odprężenie i poprawę samopoczucia.

Tężnia Solankowa to kolejna perła naszej strefy relaksu, gdzie można cieszyć się korzyściami z wdychania solankowego powietrza, które działa oczyszczająco i tonizująco na organizm.

Dla miłośników bąbelków i relaksu proponujemy Jacuzzi, gdzie ciepła woda i delikatne bąbelki stwarzają idealne warunki do odprężenia mięśni i relaksu całego ciała.

Łaźnia Parowa to doskonałe miejsce na oczyszczenie skóry i zrelaksowanie się w gorącej parze, która działa oczyszczająco i odprężająco.

Natomiast sauna sucha to niezastąpione miejsce dla tych, którzy cenią sobie tradycyjny sposób relaksu. Dzięki wysokiej temperaturze i suchemu powietrzu sauna doskonale oczyszcza ciało z toksyn i wspomaga regenerację organizmu.

Zapraszamy do Strefy Relaksu w Pensjonacie Sekuła*** w godzinach od 19:00 do 22:00,  gdzie czeka na Państwa niezapomniane doświadczenie relaksu i odprężenia w przyjemnej atmosferze i komfortowych warunkach.


Dane kontaktowe

Skontaktuj się z nami!

PENSJONAT SEKUŁA***

Lokalizacja: ul. Wierch Olczański 108 , 34-530 Bukowina Tatrzańska

Godziny posiłków:
Śniadanie 08:00 - 10:00      Obiadokolacja 16:00 - 18:00

Doba hotelowa: 15:00 - 10:00

Telefon: +48 534 828 533
Mail: rezerwacje@pensjonatsekula.pl