MENU

Aktualnie jesteś tutaj: Strona główna / Pensjonat z łaźnią parową Bukowina Tatrzańska

Pensjonat z łaźnią parową Bukowina Tatrzańska


Góry to wyjątkowe miejsce. Wypoczynek wśród malowniczych widoków i imponujących, górzystych terenów to doskonała okazja na oderwanie się od codzienności oraz naładowanie baterii. Obcowanie z naturą odpręża umysł i ciało, dzięki czemu po urlopie czujemy się wypoczęci oraz zrelaksowani.

Pensjonat Sekuła*** ulokowany na malowniczym Podhalu, to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Nasi Goście mają do dyspozycji pokoje z widokiem na góry, dzięki czemu mogą podziwiać panoramę Tatr o każdej porze dnia. Komfortowe pokoje z klimatyzacją, Wi-Fi i lodówką posiadają własną łazienkę. Każdy pokój urządzony jest z myślą o zapewnieniu gościom maksymalnej wygody. Oferujemy dwuosobowe, trzyosobowe i czteroosobowe pokoje oraz studia z dwoma osobnymi sypialniami.

Pensjonat z łaźnią parową Bukowina Tatrzańska

Nasz Pensjonat umiejscowiony jest w cichej okolicy, dzięki czemu dorośli mogą zrelaksować się w spokoju, podczas gdy dzieci mogą oddawać się bezpiecznej zabawie. W pobliżu naszego Pensjonatu znajduje się wiele atrakcji, m.in. wyciągi i stoki narciarskie, termy, baseny termalne oraz wiele malowniczych szklaków górskich.

Nasza oferta udogodnień dla dorosłych obejmuje strefę SPA wraz z łaźnią parową, grotą solną, tężnią solankową, jacuzzi oraz sauną suchą. Z myślą o naszych najmłodszych gościach stworzyliśmy wesołą bawialnię z małpim gajem. Ponadto nasi doświadczeni animatorzy prowadzą także zajęcia animacyjne dla dzieci. Dbamy o jakość świadczonych usług, dzięki czemu nasi klienci są zawsze usatysfakcjonowani i zadowoleni!


Dane kontaktowe

Skontaktuj się z nami!

PENSJONAT SEKUŁA***

Lokalizacja: ul. Wierch Olczański 108 , 34-530 Bukowina Tatrzańska

Godziny posiłków:
Śniadanie 08:00 - 10:00      Obiadokolacja 16:00 - 18:00

Doba hotelowa: 15:00 - 10:00

Telefon: +48 534 828 533
Mail: rezerwacje@pensjonatsekula.pl