MENU

Aktualnie jesteś tutaj: Strona główna / Nocleg Bukowina Tatrzańska

Nocleg Bukowina Tatrzańska


Pobyt w górach to możliwość bezpośredniego obcowania z naturą. Górzysty krajobraz nie tylko dostarcza nam pięknych i zapierających dech w piersiach widoków, ale także pozwala oddychać czystym oraz świeżym powietrzem. Wypoczynek w Bukowinie Tatrzańskiej umiejscowionej w samym sercu urokliwego Podhala, pozwala oderwać się od codziennych obowiązków, oddając się relaksowi ciała oraz duszy.

Pensjonat Sekuła oferuje wygodny nocleg w Bukowinie Tatrzańskiej dla rodzin z dziećmi oraz grup znajomych. Nasze wygodne pokoje z własną łazienką posiadają niezbędne wyposażenie, w tym klimatyzację, lodówkę i Wi-Fi. Goście mają do dyspozycji pokoje dwu-, trzy- lub czteroosobowe oraz studia z dwiema osobnymi sypialniami. Z okien naszych pokoi rozpościera się widok na całą panoramę Tatr.

Nocleg w Bukowinie Tatrzańskiej w pobliżu wielu atrakcji

Umiejscowienie naszego Pensjonatu zapewnia spokój dorosłym oraz bezpieczną zabawę dzieciom. Bogata oferta atrakcji obejmuje strefę SPA dla dorosłych, w której mogą zanurzyć się w błogim relaksie. W tym czasie dzieci mogą oddawać się świetnej zabawie w naszej bawialni z małpim gajem lub uczestniczyć w zajęciach animacyjnych. Dodatkowo w pobliżu naszego Pensjonatu znajduje się wiele ciekawych atrakcji – stoki narciarskie dla miłośników sportów zimowych czy termy i baseny termalne o właściwościach prozdrowotnych.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy pobyt w Pensjonacie Sekuła*** dostarczał naszym Gościom maksimum satysfakcji i zadowolenia. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając odwiedzającym nas Gościom niesamowite wrażenia z pobytu w Bukowinie Tatrzańskiej!


Dane kontaktowe

Skontaktuj się z nami!

PENSJONAT SEKUŁA***

Lokalizacja: ul. Wierch Olczański 108 , 34-530 Bukowina Tatrzańska

Godziny posiłków:
Śniadanie 08:00 - 10:00      Obiadokolacja 16:00 - 18:00

Doba hotelowa: 15:00 - 10:00

Telefon: +48 534 828 533
Mail: rezerwacje@pensjonatsekula.pl